Konferencja, spotkanie kluczowych klientów, bal karnawałowy dla pracowników czy gala wręczenia nagród wymagają perfekcyjnej organizacji i atrakcyjnej oprawy.
Proponujemy Państwu oryginalne scenariusze eventów oraz kompleksową obsługę. Nasze wieloletnie doświadczenie w pracy w mediach zaowocowało wieloma bliskimi i trwałymi kontaktami ze znakomitymi artystami. Poniżej znajdziecie Państwo kilka przykładowych propozycji z naszej bogatej oferty. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą naszej Interaktywnej Agencji Artystycznej
Wieczór w wyjątkowo egzotycznym klimacie, na który składają się: radosna muzyka począwszy od Boolywood dance po bardziej klasyczne rytmy jak Bharata Natyam (tradycyjny taniec hinduski), wspaniała scenografia, odpowiedni makijaż uczestników ( np. w formie warsztatów malowania indyjskich wzorów henną) i starannie dobrane menu. Punktem kulminacyjnym jest Raks Sharki – czyli taniec brzucha, wykonywany przez egzotyczne tancerki przy zniewalającym zapachu indyjskich kadzideł i olejków eterycznych.
Gości witają osoby w strojach kubańskich, orkiestra gra gorącą salsę i marengo, w powietrzu unosi się aromat słynnych kubańskich cygar. Za chwilę parkiet zapełni się tancerzami z Kuby, których nieziemska energia udzieli się gościom wieczoru. Występ latynoskiego big-band przeplatany będzie nauką tańców takich jak: Salsa, Cha-cha, Marengo. Finałem wieczoru może być turniej tańca w parach: instruktorzy wraz z uczestnikami; walczyć będą o nagrodę Złotego Cygara.
Serce Afryki na polskiej ziemi. Żywiołowy zespół świetnych muzyków oraz egzotycznych tancerek wprowadzi wszystkich w afrykański klimat. Dzięki zaskakującym atrakcjom nikt nie będzie stał z boku niezaangażowany. Przesyłanie wiadomości za pomocą tam-tamu, gra na różnych egzotycznych instrumentach, wybór króla i królowej czy nauka tańca afrykańskiego to tylko część elementów wieczoru. Do tego scenografia, barwne kostiumy i odpowiedni catering dopełnią oprawę wieczoru.
Przeniesiemy Państwa na kilka godzin do gorącego Rio. Piękne tancerki w barwnych pióropuszach rozgrzeją atmosferę wieczoru. Nasze doświadczenie pokazuje, że już pierwsze minuty show potrafią rozruszać najbardziej opornych uczestników. Atrakcją wieczoru są również zajęcia i nauka podstaw samby, capoeiry i samba de roda. moda.
Niejedna z Pań (może i Panów) marzyła będąc nastolatką o zawodzie modelki. W jaki sposób się projektuje, w jaki sposób dobiera poszczególne części garderoby, jak poruszać się po wybiegu, jakimi prawami rządzi się świat mody – wszystko podczas jednego wieczoru.
Pokaz mody, jest wydarzeniem podczas którego nie tylko można zobaczyć najnowsze kolekcje projektantów i trendy panujące w obecnym sezonie, lecz także podziwiać piękno występujących modelek i modeli.
Dodatkową opcją jest spotkanie ze stylistką na co dzień zajmującą się doradztwem w sprawach ubioru w biznesie. Czyli: jak i w co się ubrać, jaki makijaż jest modny, w jaki sposób uwydatniać nasze atrybuty, co i jak podkreślić, a co „zgubić”…
Całość zabawy opiera się na pracy z materią (widzialną i niewidzialną) i naginaniem praw fizyki. Każdy zatem ma możliwość zobaczenia i wykonania niektórych magicznych sztuk.
Podczas wieczoru niespodziewanie pojawia się siejąc grozę upiór z opery, biała dama na koniu olśniewa swą piekielną urodą, a z rogu sali posępnie przygląda się temu wszystkiemu, wróżka znająca niejeden sekret każdego z uczestników…
Pokaz barmański obejmuje przyrządzanie drinków w technice typu Flair, przeplatane i uzupełniane pokazami tanecznymi. W skład całego programu wchodzą również konkursy rozgrywane wśród publiczności oraz degustacja egzotycznych drinków serwowanych przez barmanów w trakcie imprezy, do tego oczywiście profesjonalny bar oraz scena i oświetlenie dla grupy tanecznej.
Wieczór degustacji to wtajemniczenie uczestników w kulturę, historię, smak i zapach wina, whisky czy też kawy. W zależności od tematyki spotkania, uczestnicy dowiedzą się jak dobierać wino, z jakich regionów pochodzą polecane trunki. Doświadczony barista wprowadzi nas w klimat odpowiednich technik parzenia kawy , dobierania jej gatunków jak i przygotowywania artystycznych kompozycji (wielowarstwowych).
Rewie taneczne i kabaretowe są świetnym uzupełnieniem wieczornej imprezy. Tematyka rewii uzależniona jest od preferencji i obejmuje choreografię i kostiumy od czasów dzikiego zachodu po lata współczesne.
Osobną propozycją może być uświetnienie wieczoru występem jednego z popularnych kabaretów jak: Ani Mru Mru, Kabaret Rafała Kmity , Kabaret Moralnego Niepokoju lub Kabaret pod Wyrwigroszem.
Proponujemy Państwu przeniesienie się w lata trzydzieste, czasy totalnej prohibicji, w których odwiedzanie kasyn było równie niebezpieczne jak handel bronią czy alkoholem. Klimat miejsca tworzy odpowiednia scenografia, oprawa muzyczna oraz przystojni krupierzy i piękne hostessy.
W tak niepowtarzalnym miejscu można w bezpieczny sposób oddać się szaleństwu gry i podejmowania ryzyka. Czy będzie to Black Jack, poker, ruletka czy turniej Darta, można będzie podwoić swoje zyski lub też je niestety stracić.
Kasyno może być wplecione w jedną z proponowanych gier scenariuszowych, w trakcie których grupy zarabiają pieniądze, by później wykorzystać je podczas hazardowego szaleństwa.
To jeden z najbardziej oryginalnych scenariuszy wieczoru – głównie dzięki muzyce profesjonalnych zespołów, które zapraszamy do współpracy. Znakomicie zaaranżowane i pasją zagrane i zaśpiewane tradycyjne melodie z Serbii, Macedonii, Bułgarii, Bośni i Albanii, doprawione cygańskim i żydowskim smakiem. Prawdziwy, wielokulturowy tygiel bałkański! Nieodłącznym elementem jest nauka tańców greckich, serbskich, rumuńskich czy bułgarskich Dodatkową atrakcją jest nauka piosenek ukraińskich, słowackich, romskich, rumuńskich i bałkańskich oraz nauka gry na różnych prostych, archaicznych instrumentach wykorzystywanych w kulturach tradycyjnej Europy. 
Punktem kulminacyjnym warsztatów jest najczęściej wspólne muzykowanie oraz śpiewanie z zespołem.
Gwiazdą wieczoru jest zespół będący laureatem Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Folkowej. Prezentuje profesjonalny poziom artystyczny grając repertuar oparty na muzyce celtyckiej. Oryginalne instrumenty o tradycyjnym irlandzkim brzmieniu, kostiumy i scenografia skandynawskich wojowników oraz niezapomniany występ połączony z warsztatem tańca i stepu irlandzkiego, prowadzonego przez Certyfikowanego Trenera Komisji Tańca Irlandzkiego (TCRG)  to tylko niektóre atrakcje Nocy Wikingów.
Zapraszamy Państwa w szalone lata 60-siąte, kiedy to na parkiecie królowała radosna muzyka big bitowa. Przetańczymy ten wieczór do muzyki Beatlesów, Rolling Stonesów ale także zaśpiewamy z Czerwonymi Gitarami, Kasią Sobczyk czy Niebiesko-Czarnymi. Wystrój Sali, odpowiednie kostiumy jak i menu sprawią że ten wieczór na długo pozostanie w pamięci.
Jeszcze jeden sposób na firmową imprezę pełną śmiesznych sytuacji i wspaniałych niespodzianek. Uczestników ubranych w kowbojskie i indiańskie stroje wita szeryf  i zaprasza do zabawy w stylowym saloonie.  Ale już na początku wpada banda Jednookiego Joe i ku zaskoczeniu wszystkich przyłącza się do zabawy. Wieczór robi się coraz bardziej gorący – pianista gra coraz szybciej, tu i ówdzie słychać strzały z rewolwerów, kelnerzy nie nadążają z podawaniem wyśmienitych steków, pula w pokerze osiąga zawrotne poziomy…. Do tego jeszcze dźwięk skrzypiec, gitary i banjo i tańcom nie ma końca!
Bijący rekordy popularności film przypomniał ostatnio jak żywą jest wciąż muzyka zespołu ABBA, jak wielu ma zwolenników i jak – mimo upływu czasu - znakomicie brzmią dziś ich przeboje. Młodzieńcza energia i optymizm towarzyszy uczestnikom wieczoru ubranym w kolorowe stroje rodem z lat 70-tych i 80-tych. Atrakcją wieczoru jest jedyna w Polsce formacja wykonująca w 100% na żywo największe hity szwedzkiego zespołu. Każdy koncert przygotowany muzycznie i wizualnie z dużą dbałością o zachowanie podobieństwa do legendarnej ABBY, pozwala uczestnikom koncertu przenieść się wyobraźnią w czasy ich największej popularności.
„Ceperski Wieczór to zabawa przy skocznej regionalnej muzyce góralskiej, zabarwionej melodiami słowackimi, węgierskimi, cygańskimi oraz znanymi utworami biesiadnymi. Rewelacyjne uzupełnienie każdej imprezy plenerowej ale nie tylko. Czujne oko gazdy wyłowi tych co oporniejszych, a specjalne konkursy i zabawy pomogą zintegrować całą grupę.
„Śwarne dziołchy” z grupy tanecznej wprowadzą wszystkich w tradycję „gibania i śpiewania” góralskiego. Na pewno będzie to niezapomniany wieczór do białego rana.
Strona główna - o nas - teambuilding - szkolenia - coaching/teamcoaching - incentive - eventy - kontakt
Budowanie zespołu na każdym etapie, Organizacja wyjątkowych spotkań, Konferencji, Imprez integracyjnych. W ofercie: Imprezy dla firm, Spotkania Integracyjne, Motywacyjne, Organizacja Eventów i innych imprez plenerowych jak; Pikniki Firmowe, Spotkania Firmowe, Imprezy tematyczne,Imprezy dla firm, Christmas Party, Wieczór Latino, Kabarety, Koncerty muzyczne coverowe i gwiady polskiej i zagranicznej estrady